O natočení hudebního videoklipu Tvůj kluk pro kapelu Good times only

O natáčení

Náš zvukař, se kterým delší dobu spolupracujeme, nás oslovil s prosbou o natočení videoklipu k nové písni kapely Good times ony, které je členem. Požádal nás o to, když jsme spolu jeli na natáčení reklamy Darujte korunu a nám se tato možnost spolupráce zdála jako dobrý způsob, jak mu vynahradit dlouhé hodiny, které nám věnoval pro natáčení.

Kapela Good times only je nedávno vzniklá skupina čtyř nadaných mladých umělců, kteří nevytvářejí komerční, mainstreamovou hudbu, ale jdou vlastní cestou k hudbě svých představ. Když jsme se s nimi sešli, vyměnili jsme si představy o podobě plánovaného klipu. Konečný scénář a dramaturgie vyšla z dialogu mezi námi a kapelou, které vypomáhala produkční Julie Dudová. Ta si na sebe vzala úlohu režie a nám přenechala úkol samotného natáčení a střihu.

Natáčení jsme srazili do jediného dne, zato až mimořádně vyčerpávajícího. Na place byla přítomna celá kapela, která byla ochotna v lecčem vypomoci. Během natáčení panovala pohodová atmosféra, což už kvůli názvu skupiny nemohlo být jinak. Přispěli k ní i členové komparzu mezi nimiž se objevili i skalní fanoušci kapely.

S konečným výsledkem byly spokojené obě stany. My jsme měli velikou radost z pozitivních ohlasů, které se k nám dostaly. S každým takovým projektem nabýváme nové zkušenosti a poznáváme nové lidi za což kapele děkujeme.

Tým

Režie, scénář, produkce, kostýmy: Julie Dudová

Kamera, střih, edit: Tobiáš Frýdl a Daniel Polák

Asistence produkce a fotografie: Kajetán Tvrdík

Asistence produkce: Anna Průšová a Barbora Zajíčková

Za kapelu Good times only: Filip Černý, Kryštof Volkman, Zdeněk Prokopec, Matěj Bouda