O nás

Sice nejsme ani zdáním profesionálové, ale přece je toto naše „obživa“. Ne ve smyslu finančním, ale tak, že si nedokážeme představit naše životy bez tohoto zájmu, který je mnohem více než koníček.

Daniel Polák

Nerad omezuji své zájmy a náklonnosti na konkrétní oblast, ale přece se více času ocitám ve spíše technických pozicích, už jen z toho důvodu, že prý umím dobře poroučet jedničkám a nulám a rozkazovat elektronům, kde kdy mají být. To však neznamená, že by mi byla cizí kreativita – naopak. Filmová tvorba dobře tmelí i moje, různorodé, zájmy, mezi nimiž je například hudba, výtvarno či literatura. Ačkoli máme k dispozici ohromné možnosti, (v podobě divadla Mana, atd.) tak jsme přece jenom omezeni finančně a to nás nutí improvizovat. Moc mě baví vytvářet rekvizity a toto nadšení využívám i ve výrobě vlastní techniky, o které bychom si mohli jinak nechat jenom zdát. Samosebou taky s chutí rozšiřuji a prohlubuji svůj omezený obzor dovedností o triky a zkušenosti, s jistotou, že je jednou upotřebím.

Tobiáš Frýdl

Narodil jsem se v Praze. Mám 7 sourozenců. Rád hraji na akordeon, kreslím a zajímám se o divadlo. Studuji pátým rokem Gymnázium Karla Sladkovského na Žižkově. Od malička se znám s Danielem Polákem. Oba se zajímáme o film a vše co s ním souvisí. Začínali jsme jednoduchou animací Lego figurek a naše výtvory dávali na You Tube. V tomto období jsem se přihlásil do dramatického kurzu v Divadle Mana a zde poznal svou zálibu v herectví. Kurz vedla, (a stále vede), Erika Merjavá.

Ta ve mně probudila krátký, zato intenzivní sen stát se hercem. Po různých neúspěších jsem se však této své touhy vzdal a definitivně se rozhodl stát se režisérem. Od tohoto snu jsem od té doby neupustil a jdu si za ním. Za sebou sice mnoho zkušeností nemám, ale něco málo už přeci jenom ano.

Další členové týmu

Kryštof Volkman

zvuk